Kultúra és turizmus

• 2023. augusztus 1.

Turisztikai események megtekinthetők itt.

Látogatóinknak

Egyéni belépőjegyek:
Teljes árú: 3.000 Ft/fő
Kedvezményes:
(Nyugdíjasoknak és tanulóknak igazoló dokumentum felmutatása mellett)
2.000 Ft/fő
Családi jegy (2 szülő + 2 fő 18 év alatti gyermek): 8.000 Ft/fő
Csoportos belépőjegyek:
Csoportos belépőjegy (minimum 10 fő együttes érkezés esetén):               2.000 Ft/fő

Egyéb információ:

• Zarándokcsoportok a kapcsolatfelvételi oldalunkon tudnak jelentkezni: Kapcsolatfelvétel
  • Utazási irodák, csoportok jelentkezését, szerződési igényét az alábbi oldalon keresztül várjuk: Kapcsolatfelvétel
  • Fizetési módok: Jelenleg készpénzzel és bankkártáyval tud templomunkban fizetni.
  • Egyéb kérdésekkel kapcsolatban kérjük írjon emailt: turizmus.belvarosiplebania@gmail.com
  • Budapest Card kedvezmény: 20%
  • Szállás.hu kedvezmény: 20%
  • Pedagógus kedvezmény: 20%
  • Hungary Card kedvezmény: 20%

Tárlatvezetés a templomban:

• Magyar nyelven: 15.000 forint / csoport
  • Más nyelvek esetében kérje ajánlatunkat a turizmus.belvarosiplebania@gmail.com címen.

Fotó és videó készítés:

• Fotó és videó készítés (vaku és reflektor nélkül) az egész templomban engedélyezett

Látogatói szabályzat:

• A templom turisták számára belépőjeggyel látogatható.
  • Kérjük, hogy a templomban csendes, a templomhoz illő magatartást tanúsítsanak!
  • A templomban dohányozni, ételt, italt fogyasztani, kutyát és egyéb állatot bevinni nem szabad.
  • A templom csak megfelelő (a vállakat és a combokat takaró) öltözetben látogatható. Férfi vendégeinket - hacsak vallási előírásaik nem tiltják - kérjük fejfedőjük levételére.
  • Kérjük, mobiltelefonjaikat csak fényképezésre használják a templomban!
  • A belépési szabályokat figyelmen kívül hagyó vendégeket munkatársaink megkérik a templom elhagyására.
  • A látogatói szabályzat teljes szövege letölthető itt.

Megjelent Hegedűs András szerkesztésében: „Az idők tanúja” A pesti Nagyboldogasszony templom története című könyv, amely 4.000 forintért megvásárolható a templom pénztárában.
Vasár,- és ünnepnapokon, valamint liturgia időtartma alatt nincs árusítás.