A Rahói Római Katolikus Plébánia kórusának hangversenye

• Archívum/Archív események
  • 2018. január 7.

A kárpátaljai "Rahói Római Katolikus Plébánia" kórusa Budapestre látogat 2018. január 12-14. között. A látogatás keretében koncertet adnak a Budapest-Belvárosi Nagyboldogasszony Főplébánia-templom altemplomában is. A Rahóról érkező delegációt-kórust Mikulyák László plébános úr vezeti.

Emlékeztetjük a kedves olvasókat, hogy 2017. szeptember 16-tól a templomban egy gyűjtést bonyolítottunk le, amelynek keretében írószereket, iskolai eszközöket gyűjtöttünk a rahói iskolások számára. A gyűjtéshez csatlakozott Mátyus Bálint Belváros-lipótvárosi önkormányzati képviselő úr, valamint a Budapest Gyógyfürdői és Hévízei Zrt. dolgozói is.
Az összegyűjtött adományokat 2017. december 18-án Dr. Osztie Zoltán plébános úr adta át Mikulyák László plébános úr számára Kárpátalján.

Szeretettel várjuk a kárpátaljai vendégeket Budapesten!
Szeretettel várunk minden érdeklődőt a hangversenyen!